Zlatá rybka poráží bosse v Elden Ring!

Říká se, že když si myslíte, že v něčem jste dobří, tak někde na světě existuje 4 letý asiat, který je v té činnosti mnohonásobně lepší… No, a teď dokonce i rybičky v akváriu zvládnou něco, co někteří hráči nejsou schopní udolat po několik hodin.

Beware! I am a Great Tortellini!

Zlatá rybka streamera PointCrow, jménem Tortellini, dokázala zdánlivě nemožnou věc. Z pohodlí svého akvária dokázala porazit dva bossy ze soulsovky Elden Ring, a dokonce i první fázi Malenie, která dává dost zabrat i dvounohým suchozemským hráčům. PointCrow vysvětluje, že aby bylo možné hraní uskutečnit, kontaktoval programátora, který rybku „digitálně sledoval“ a její pohyby připojil k webové kameře. 

„Z ukázkového videa, které jsem mu poslal, vzal jednotlivě každý snímek, a vytrénoval algoritmus strojového učení tak, aby kdykoli identifikoval Tortelliniho,“ vysvětlil PointCrow. „Takže teď jsem jediným vlastníkem extrémně výkonného programu, který je známý tím, že ho vojensko-průmyslový komplex používá… k různým věcem. A chystám se zjistit, jestli s ním moje zlatá rybka dokáže hrát videohry.“

První úspěch přišel, když Tortellini porazila Margit The Fell Omen. Toto velké vítezství ukazuje, že pro tuto rybku není nic nemožné a pokračuje v tažení na bosse Godrika a Malenii. Ve videu výše si můžete celý postup učení a souboje shlédnout. Rozhodně vám pak Tortellini dodá odvahu k dalším soubojům v Elden Ring!

X